MediDent
Tło

Zespół

Poznaj nasz personel

Wykonujemy swoją pracę z oddaniem i pasją stawiając na pierwszym miejscu potrzeby swoich Pacjentów. Jesteśmy zgranym zespołem stale doskonalących swe umiejętności na licznych szkoleniach.

znak Medident

Monika Zipser

lek. spec.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jako stomatolog pracuję od 2001 roku. Jestem specjalistą w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. W pracy zawodowej zajmuję się protetyką i stomatologią zachowawczą z endodoncją.
Wykonując swoje prace zawsze staram się podążać za najnowszymi trendami w stomatologii.
Indywidualne podejście do pacjenta oraz kompleksowe leczenie stawiam na pierwszym miejscu tak aby osiągnąć cel, czyli zdrowy i piękny uśmiech pacjenta.

znak Medident

Maja Smulkowska-Jawor

lek. dent.

Jestem absolwentką wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W zawodzie stomatologa pracuję od 2007 roku. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach by zapewnić pacjentom opiekę zgodnie z nowoczesnymi trendami w dziedzinie stomatologii. Jestem cierpliwa i empatyczna.
Jako właściciel gabinetu MediDent staram się zapewnić pacjentom możliwość leczenia w komfortowych warunkach, najnowocześniejszymi technikami oraz specjalistycznym sprzętem medycznym. Wszystko oczywiście pod okiem wykwalifikowanego i odpowiedzialnego zespołu medycznego. Zawód stomatologa jest moją pasją.

znak Medident

Bartłomiej Jawor

Jestem właścicielem i managerem gabinetu MediDent. Zapewniam możliwość kompleksowego leczenia innowacyjnymi technikami i wg najwyższych standardów obowiązujących w stomatologii. Bardzo lubię śledzić najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w stomatologii oraz sukcesywnie wprowadzać je do naszego gabinetu.
Kieruję pracą zespołu i dbam o szczegóły związane z funkcjonowaniem gabinetu. Moje poczucie humoru, zaangażowanie oraz wyrozumiałość przekładają się na miłą atmosferę jaka panuje w naszym zespole.

znak Medident

Beata Bukowska

lek. spec.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. W 2013 roku otrzymałam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej. W MediDent świadczę usługi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz stomatologii dziecięcej. Skupienie, dokładność, doświadczenie oraz świetny kontakt z pacjentami gwarantują leczenie na najwyższym poziomie.
W swojej pracy cenię profesjonalizm, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

znak Medident

Anna Sawka

lek. dent.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W zespole MediDent od 2018 roku. W 2019 roku rozpoczęłam specjalizację z epidemiologii. W pracy zawodowej zajmuję się stomatologią zachowawczą z endodoncją i stomatologią dziecięcą. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Bardzo ważne jest dla mnie także indywidualne podejście do pacjenta, staram się wsłuchać w jego potrzeby, aby razem osiągnąć wspólny cel, jakim jest zdrowy i piękny uśmiech.

znak Medident

Sylwia Lis

lek. dent.

Jestem absolwentką kierunku lekarsko- dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Moje szczególnie zainteresowana to stomatologia zachowawcza i endodoncja. W codziennej praktyce stawiam na indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zdobywam zaufanie wielu, nawet bardzo wymagających pacjentów.
Prywatnie miłośniczka podróży.

znak Medident

Marta Maruszak-Stadnik

lek. dent.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. W gabinecie MediDent zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym zębów, endodoncją oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.
W wolnym czasie uwielbiam podróżować i spędzać czas z rodziną.

znak Medident

Michał Lubaś

lek. spec.

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2018 roku rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii w Lublinie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo- Twarzowej.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

znak Medident

Joanna Pudło

lek. dent.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W gabinecie MediDent zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodontycznym oraz stomatologią dziecięcą. Cechują mnie delikatność i profesjonalne podejście do pacjenta. Nieustannie rozwijam się zawodowo poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach praktycznych i szkoleniach. Bardzo ważny jest dla mnie komfort pacjenta i bezbolesne leczenie, dlatego dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z przypadkiem, rozmowę z pacjentem oraz prowadzenie wizyty w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

znak Medident

Anna Sękowska

Dr n. med.

Specjalista ortodonta. Asystent i wykładowca w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po odbyciu stażu podyplomowego podjęłam pracę w Poradni Ortodoncji oraz Poradni Wad Rozwojowych Twarzoczaszki Stomatologicznego Centrum Klinicznego w Lublinie, gdzie odbyłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie ortodoncji. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego otrzymałam tytuł specjalisty ortodonty.
Obecnie pracuję jako asystent i wykładowca w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie z wyróżnieniem obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.
Swoją wiedzę i umiejętności doskonalę uczestnicząc w licznych kursach organizowanych w kraju i za granicą. W zespole MediDent pracuje od ponad roku.

znak Medident

Katarzyna Naumiuk

mgr

Jestem w zespole MediDent od początku istnienia gabinetu. To ja odpowiadam za pierwszy kontakt z nami i służę Państwu pomocą. Jestem miła, empatyczna i bardzo cierpliwa. Koordynuję rejestrację i udzielam informacji o dogodnych terminach wizyt u naszych specjalistów. Czynnie asystuję również przy zabiegach jako „prawa ręka lekarza”. Dbam o Państwa komfort i sprawną pracę gabinetu.

znak Medident

Monika Broniszewska

mgr

Jestem dyplomowana asystentką i higienistką stomatologiczną.
Swoją przygodę z pracą zaczęłam przypadkowo we Włoszech i stała się moją pasją. Od tego momentu stale podnoszę kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach. W naszym gabinecie przeprowadzam zabiegi higienizacyjne oraz instruktaże Do pacjentów podchodzę z sercem, życzliwością i uśmiechem.

znak Medident

Emilia Pieczonka

mgr

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Swój zawód wykonuje z zaangażowaniem. Dokładna, miła i serdeczna dla każdego pacjenta. Doświadczenie zawodowe uzupełniam na kursach i szkoleniach.
W gabinecie zajmuje się profesjonalną higienizacją i profilaktyką dzieci i dorosłych oraz czynną asystą przy zabiegach.

znak Medident

Eliza Wrońska

mgr

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. To ja odpowiadam za pierwszy kontakt z nami i służę Państwu pomocą. Jestem miła, empatyczna i bardzo cierpliwa. Koordynuję rejestrację i udzielam informacji o dogodnych terminach wizyt u naszych specjalistów. W naszym gabinecie jestem odpowiedzialna za przygotowanie materiałów i narzędzi do zabiegów. Czynnie asystuję również przy zabiegach jako „prawa ręka lekarza”. Dbam o Państwa komfort i sprawną pracę gabinetu.

Zapraszamy do naszego gabinetu!
wyznacz trasę

W MediDent zawsze chcemy oferować naszym pacjentom najlepsze usługi na najwyższym poziomie. Cel ten realizujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów, ciągłym doskonaleniu kadry medycznej oraz komfortowym warunkom obsługi Pacjenta.

Godziny otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 20:00
Wtorek
10:00 - 20:00
Środa
10:00 - 20:00
Czwartek
10:00 - 20:00
Piątek
10:00 - 20:00
Sobota
10:00 - 14:00
x
Rejestracja online